Logo EkoTechnikaOZE
Logo firmy z branży fotowoltaicznej Częstochowa

Sprawdzam

Termomodernizacja i Pompa Ciepła z dofinansowaniem do 136 200 zł.

Aktualności

12 stycznia 2024
14 grudnia 2023
28 listopada 2023

Zapytaj o wycenę

Nasze usługi

   Rekuperacja

   Pompy ciepła

   Fotowoltaika

   Klimatyzacja

@ekotechnikaoze

30 maja 2023

Aktualności

Ekotechnika OZE na Smart City Forum

Ekotechnika OZE na Smart City Forum: Wizja Zielonego Miasta

 


 

 

Wstęp

 

24-26 maja 2023 r. w Częstochowie odbyło się inspirujące wydarzenie - Smart City Forum. Jako Ekotechnika OZE, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tej konferencji naukowej, która była poświęcona współczesnym wyzwaniom stawianym przedsiębiorcom. Tematem wiodącym była społeczna odpowiedzialność biznesu, a my z radością dołączyliśmy do dyskusji.

 

Spotkania, Targi, Warsztaty

 

Forum było pełne spotkań, targów, warsztatów interpersonalnych oraz wykładów. Każde z tych wydarzeń miało na celu stworzenie płaszczyzny do dyskusji i wymiany doświadczeń oraz poglądów przedsiębiorców co do wpływu efektów ich działalności gospodarczej na otoczenie społeczne oraz środowisko przyrodnicze.

 

Targi EXPO

 

Targi EXPO były poświęcone nowoczesnym technologiom budowlanym i współczesnym trendom w architekturze miejskiej. Wystawcy, producenci i dostawcy rozwiązań z zakresu budownictwa oraz smart home i smart city mieli okazję zaprezentować swoje produkty i usługi. Była to doskonała okazja do zaobserwowania najnowszych trendów oraz zetknięcia się z innowacyjnymi technologiami, produktami i możliwościami ich zastosowania w zarządzaniu nieruchomościami.

 

Ekotechnika OZE na Smart City Forum

 

Jako Ekotechnika OZE, jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu. Nasza misja to promowanie zrównoważonego rozwoju i ekologicznej świadomości. Wierzymy, że nasze innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne mogą przyczynić się do tworzenia inteligentnych, zielonych miast przyszłości.

Podczas Forum mieliśmy okazję podzielić się naszymi doświadczeniami i wiedzą na temat technologii OZE. Dyskutowaliśmy o znaczeniu energii odnawialnej w kontekście społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Podsumowanie

 

Udział w Smart City Forum był dla nas niezwykle inspirującym doświadczeniem. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej ważnej dyskusji na temat przyszłości naszych miast. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy naukowców, praktyków i przedsiębiorców, jesteśmy w stanie stworzyć zrównoważone, inteligentne i zielone miasta przyszłości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za inspirujące dyskusje i cieszymy się na kolejne edycje Smart City Forum!

 

 


 

 

Inne

Podstrony

Usługi

Polityka prywatności    © Ekotechnika OZE by REDPROJEKT ∵ 2022

Ikona kontakt
Ikona Telefon

ul. Św. Rocha 230A
42-221 Częstochowa

Ekotechnika OZE S.C.

Ikona Firma

Kontakt