Ekotechnika OZE szanuje Twoją prywatność i zobowiązuje się do jej ochrony. Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia, jakie informacje zbieramy, jak je wykorzystujemy i jak je chronimy.

Jakie Informacje Zbieramy?

Podczas korzystania z naszej strony internetowej możemy prosić Cię o podanie pewnych informacji osobowych, takich jak imię, adres e-mail, numer telefonu, itp., które są niezbędne do świadczenia naszych usług.

Jak Wykorzystujemy Twoje Informacje?

Wykorzystujemy zebrane informacje w celu świadczenia naszych usług, odpowiedzi na Twoje zapytania, wysyłki newsletterów, itp. Nie sprzedajemy ani nie udostępniamy Twoich danych osobowych stronom trzecim.

Jak Chronimy Twoje Informacje?

Zastosowaliśmy odpowiednie środki bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane przed nieautoryzowanym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem. Twoje dane są przechowywane w bezpiecznym środowisku, do którego dostęp mają tylko upoważnione osoby.

Twoje Prawa

Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych lub złożyć skargę do organu nadzorczego.

Zmiany w Polityce Prywatności

Możemy od czasu do czasu aktualizować naszą Politykę Prywatności. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Prywatności, skontaktuj się z nami.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzasz Ekotechnika OZE.